Välkommen till Components-Mart.com
Svenska

Välj språk

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Annullera
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Hem > Produkter > Kabelmonteringar > Fiberoptiska kablar

Fiberoptiska kablar16993 Produkter Found

<123456789101112131415>
2-6693182-2

Agastat Relays / TE Connectivity

2-6693182-2
Beskrivning:CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), formellt Tyco Electronics, är en världsledande teknikledare på 12 miljarder dollar. Vår anslutning och sensor lösningar är viktiga i dagens alltmer sammanhängande värld. Vi samarbetar med ingenjörer till omvandla sina begrepp till skapelser & ndash; omdefiniera vad som är möjligt med hjälp av intelligenta, effektiva och höga prestanda TE-produkter och lösningar som bevisas i svåra miljöer. Våra 75 000 personer, inklusive 7 300 designingenjörer, partner med kunder i över 150 länder inom ett brett spektrum av branscher. Vi tror på alla anslutningsberättelser. TE Connectivity märkesvaror som är tillgängliga för omedelbar leverans hos Digi-Key inkluderar AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH ICT, Aerospace Defense och Marine, Raychem Cable Protection, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, Products Unlimited, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Mätnings Specialiteter, Agastat och CITEC.
$814.927/pcsRFQ
$174.976/pcsRFQ
  • Del#:FM3MMB1140ML
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM3 MPO12(M-M) B 12F 140M
  • I lager:146
$323.45/pcsRFQ
$56.85/pcsRFQ
  • Del#:FM4MMB2170M
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 170M
  • I lager:44
$970.827/pcsRFQ
$47.55/pcsRFQ
$364.872/pcsRFQ
  • Del#:FPSLDSD003M
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FXPC OS2 LC_DX SC_DX 3M
  • I lager:3171
$14.425/pcsRFQ
$309.895/pcsRFQ
$15.885/pcsRFQ
 RFQ
  • Del#:FM3MFA3015M
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M
  • I lager:125
$272.295/pcsRFQ
$532.386/pcsRFQ
$22.1/pcsRFQ
  • Del#:FP3LULU02M5
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FXPC OM3 LD_UNI LD_UNI 2.5M
  • I lager:2967
$13.355/pcsRFQ
  • Del#:FP3MFMF03M5
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FXPC OM3 MPO12_F MPO12_F 3.5M
  • I lager:743
$58.987/pcsRFQ
$23.592/pcsRFQ
 RFQ
  • Del#:FM3MMB2035M
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM3 MPO12(M-M) B 24F 35M
  • I lager:180
$251.086/pcsRFQ
  • Del#:FPSLASA03M9
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FXPC OS2 LC_DX/A SC_DX/A 3.9M
  • I lager:2817
$15.893/pcsRFQ
  • Del#:FP3LHLH04M8
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FXPC OM3 LD_UHD LD_UHD 4.8M
  • I lager:2353
$14.584/pcsRFQ
$1048.228/pcsRFQ
  • Del#:FPSSDSD02M4
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FXPC OS2 SC_DX SC_DX 2.4M
  • I lager:2560
$14.519/pcsRFQ
$54.832/pcsRFQ
$11.422/pcsRFQ
  • Del#:FM4MMB223M5
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 23.5M
  • I lager:138
$311.505/pcsRFQ
  • Del#:FM4MFC6046M
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM4 MPO12(F-F) C 72F 46M
  • I lager:39
$1222.022/pcsRFQ
  • Del#:FM4MFA1247M
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 247M
  • I lager:55
$784.87/pcsRFQ
$7.211/pcsRFQ
$26.257/pcsRFQ
$20.563/pcsRFQ
$21.426/pcsRFQ
$24.835/pcsRFQ
$16.341/pcsRFQ
$215.522/pcsRFQ
  • Del#:FM4MMB122M5
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 22.5M
  • I lager:263
$169.757/pcsRFQ
$15.454/pcsRFQ
$113.434/pcsRFQ
$567.529/pcsRFQ
 RFQ
$62.887/pcsRFQ
$27.302/pcsRFQ
$37.582/pcsRFQ
$216.256/pcsRFQ
$29.773/pcsRFQ
  • Del#:FMSMMB239M5
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FMT OS2 MPO12(M-M) B 24F 39.5M
  • I lager:167
$256.392/pcsRFQ
$294.659/pcsRFQ
$15.401/pcsRFQ
  • Del#:FP1LDSD003M
  • tillverkare:Belden
  • Beskrivning:FXPC OM1 LC_DX SC_DX 3M
  • I lager:3382
$12.103/pcsRFQ
$2751.425/pcsRFQ

Fiberoptiska kablar16993 Produkter Found

<123456789101112131415>